• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • Español
Державні закупівлі Чилі
Опубліковано 20 серпня 2020 року о 16:45

Інструкція з реєстрації іноземних підприємств в Електронній системі державних закупівель Чилі

I. Вступ

Цей посібник призначений для іноземних компаній, які не мають RUT (ідентифікаційного податкового номеру), і які вперше реєструються в системі  державних закупівель.

Процедуру реєстрації можна пройти як на сайті www.chileproveedores.cl, так і на www.mercadopublico.cl.

II. Вступ до процесу реєстрації

Перейдіть на www.chileproveedores.cl та оберіть «Registrese» («Зареєструватися»):

Ви також можете здійснити реєстрацію через Mercado Público, в будь-якому разі ви потрапите у єдину систему реєстрації, оскільки обидва сайти є взаємодоповнюючими і інтегрованими.

На сайті www.mercadopublico.cl  оберіть «Regístrese como Proveedor» («Зареєструватися як постачальник»).

Після того, як ви оберете відповідну опцію на будь-якому з двох вищезазначених сайтів, ви отримаєте реєстраційну анкету, яка складається з трьох розділів:

Базова Реєстрація> Дозволяє виконувати первинну реєстрацію, яка дозволить вам входити і працювати на платформі торгів «ChileCompra», www.mercadopublico.cl

Розширені можливості реєстрації> Дозволяє вибирати спеціальні послуги «ChileProveedores», які полегшують Вашу участь у системі державних закупівель, шляхом перевірки історії Вашої компанії та, відповідно, дотримання умов, що висуваються до учасників державних закупівель («Certificate of Skill»).

Договір про надання послуг> Дозволяє сплатити обрані додаткові послуги, і, таким чином, залишатись офіційно зареєстрованим у системі «ChileProveedores» із відповідними перевірками.

III. Завершення процесу реєстрації

Коли ви увійдете до реєстру знову, найперше, оберіть опцію «EXTRANJERO». Це дозволить продовжити процес без необхідності введення RUT (податкового номеру):

Крім того, на цьому етапі ви зможете переглянути та / або прийняти Загальні положення та умови Чилійської системи державних закупівель.

Знову оберіть параметр «EXTRANJERO» («Іноземець»), система запропонує вам обрати країну походження компанії-постачальника, яка проходить процес реєстрації:

Натискаючи «SIGUIENTE» («Далі»), ви отримаєте доступ до списку іноземних компаній, які наразі зареєстровані в системі, і зможете перевірити наявність своєї компанії відповідно до країни, яку ви обрали у попередніх блоках:

Таким чином ви можете перевірити, чи ваша компанія не була зареєстрована раніше.

Щоб полегшити пошук, ви можете ввести назву вашої компанії в зазначеному полі, а потім натиснути «BUSCAR» («Пошук»).

Примітка. Всі попередні кроки докладно описані іспанською та англійською мовами.

Після того, як ви переконалися, що ваша компанія не була зареєстрована раніше, ви повинні натиснути «AQUI» («Тут»), щоб перейти до наступного етапу процесу реєстрації.

Далі ви повинні заповнити всі інформаційні поля спеціальної форми, які докладно описані іспанською та англійською мовами.

Всього ви повинні заповнити 14 інформаційних полів, це триватиме не більше 5 хвилин.

Після завершення цього процесу потрібно натиснути кнопку «ENVIAR» («Надіслати»), щоб завершити вашу основну реєстрацію та отримати змогу входити та працювати на платформі «ChileCompra», www.mercadopublico.cl.

Пам'ятайте, що на даний момент ви ще не завершили розширену реєстрацію в системі «ChileProveedores», яка надає сертифікат реєстрації.

Повідомлення із поясненнями, яке з’явиться на сторінці, проінформує, що тепер ви можете отримати доступ до www.mercadopublico.cl за тими паролями, які ви щойно створили:

Натиснувши кнопку «Ir a Mercado Público» («Перейти до публічних торгів»), система відкриє нове вікно для входу та роботи на www.mercadopublico.cl.

На цьому етапі ви можете продовжувати роботу з «ChileProveedores» та отримувати доступ до додаткових послуг, наданих системою. Для цього потрібно вибрати вказану кнопку:

На етапі розширеної реєстрації ви можете вибрати сервіси, доступні за додаткову плату.

Такі як:

• Реєстрація в базі «ChileProveedores»: Створення розширених електронних файлів та перевірка сертифікатів, необхідних Покупцям для ведення бізнесу з державою Чилі, заощаджуючи час та витрати для компаній (перевірка їх юридичної / адміністративної інформації для роботи у всіх купівельних процесах).

• Акредитація документів: відцифровка, електронне та фізичне зберігання документації (податкової, фінансової та юридичної), що поставляється постачальником та вимагається в тендерах (документи обсягом до 16 сторінок).

Після вибору послуг, зокрема кількості сторінок, необхідних для зберігання документації, постачальник може перейти до останнього кроку, натиснувши «SIGUIENTE» («Далі»).

Примітка (*): Зауважте, що час контракту становить 6 або 12 місяців.

На етапі розгляду контракту, необхідно вибрати одну з можливих форму оплати послуг: готівка, чек, міжнародний банківський переказ або міжнародна кредитна картка.

Після натискання кнопки «PAGAR» («Сплатити»), система спрямує вас до наступних кроків, відповідно до обраного способу оплати.

Примітка. У разі здійснення міжнародного електронного переказу, необхідно внести депозит на той же рахунок, який зазначено у купоні, для завершення процедури, зв’яжіться із кол-центром за номером 600 7000 600, щоб уточнити інформацію щодо вашого переказу.

Після того, як послуги було сплачено, ви будете офіційно зареєстровані в «ChileProveedores» із розширеними можливостями та зможете увійти в систему www.chileproveedores.cl, скориставшись власними іменем користувача та паролем (які ви створили на перших кроках реєстрації) та переглянути свій Електронний профіль, внести додаткову інформацію та ввести фінальні дані.

ВАЖЛИВО: після завершення всього процесу ваша компанія буде зареєстрована в «ChileProveedores», але це не означає, що вона зможе брати участь у тендерах держави Чилі.

Для того, щоб підприємство було остаточно зареєстрованим, мають бути доведені його існування та юридична сила в країні походження, для чого воно має подати таку документацію:

а) Статут підприємства, або офіційний документ країни походження

б) Свідоцтво про існування компанії або офіційний документ, що це підтверджує, з країни походження

в) Звіт про баланс і прибуток (*)

Документи, зазначені в підпунктах а) та б) вище, повинні бути надані або акредитовані установами чи посадовими особами, які відповідно до законодавства або практики країни походження мають право видавати їх (легалізовані).

Підготовлені документи повинні бути завірені чилійським консульським агентом у країні походження.

(*)Необов'язкова вимога. (Має відповідати останньому фінансовому року країни походження постачальника).


ВАЖЛИВО:

1. Якщо державна мова іноземних постачальників не іспанська, вони повинні подати документи, офіційно перекладені на іспанську мову. Це можна зробити у Міністерстві закордонних справ Чилі.

2. Якщо державна мова постачальників не англійська, італійська, німецька та французька, вони повинні доставити документи, офіційно перекладені на іспанську мову з їхньої країни походження.

3. Зазначені документи мають відповідати таким вимогам:

a. Документи, офіційно перекладені на іспанську мову, мають бути належним чином засвідчені. Це можна зробити у Міністерстві закордонних справ Чилі.

б Легалізовані документи, мають бути належним чином завірені нотаріусом в Чилі.

Після того як всі документи були зібрані, вони повинні бути подані до центрального офісу «ChileProveedores», розташованого на вулиці Monjitas 392, 1-й поверх, Сантьяго, Чилі.

4. КОНВЕНЦІЯ ПРО АПОСТИЛЬ:

30 серпня 2016 р. Чилі приєдналося до Конвенції про апостиль, яка передбачає надання документації іноземним постачальникам за спрощеною процедурою. Нижче наведені правила цієї угоди:

 ChileProveedores приймає документи від іноземних постачальників з 111 країн-членів угоди із «Апостилем», вони будуть вважатися дійсними (пред'явлення сертифіката «Апостиль» означає, що ці документи не потребують нотаріального засвідчення).

 У випадку подання установчих документів (або аналогічних), якщо додатково вимагається надання перекладу із мови країни походження на іспанську мову, переклад також має бути офіційно посвідчений. (Сертифікат апостилю  не обов’язково перекладати іспанською мовою, приймаються сертифікати англійською мовою).

 Документи мають бути апостильовані не більше 1 року тому.

У розділі "Акредитовані документи" ви можете переглядати, завантажувати та роздруковувати 3 документи, які постачальник повинен подати для відповідних перевірок:

Насамкінець, «ChileProveedores» отримає усю необхідну документацію та підтвердить, що вона відповідає вимогам, результат зазначеної перевірки буде опубліковано в електронному профілі Постачальника, а саме, у розділі «Акредитація» з'явиться напис «Кваліфікований постачальник» для роботи на ринку закупівель Чилі.

 

 

 

 

ЕЛЕКТРОННА ФОРМА ПОСТАЧАЛЬНИКА

 

У заголовку файлу, а також у розділі "Акредитація" ви можете побачити стан реєстрації постачальника:


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux