24 серпня Україна відзначає найбільше державне свято – День Незалежності.
Для українців свобода і гідність завжди були основоположними цінностями. Вони спонукали до боротьби за свою незалежність.
Народ України переживає складні часи через російську військову агресію проти нашої країни, яка спричинила смерті тисяч мирних громадян, руйнування міст та цивільної інфраструктури на всій території нашої держави, мільйони українських громадян змушені виїхати зі своєї країни. Фактично росія своїми діями здійснює геноцид українського народу.
Нині в умовах агресії з боку Росії ми продовжуємо боротьбу за власну свободу та незалежність.
Сьогодні Україна ефективно стримує російський збройний напад завдяки зусиллям українського народу та керівництва нашої держави.
Незалежність для українців – це передусім нові можливості, превалювання прав людини та демократичних цінностей. Це змога дихати на повні груди повітрям свободи після століть неволі, коли ми жили за чужими правилами у несправедливості та репресіях, брали участь у чужих війнах. Тепер майбутнє країни – в руках кожного з нас.
Вітаю всіх співвітчизників зі святом - Днем Незалежності України. Бажаю міцного здоров’я, щастя, процвітання, сімейного затишку та мирного неба.
Слава Україні!
Героям слава!